1 / 13

Ciontolitor - Transator/Macelar

Site: eJobs;

Compania: CDE R Interex;

Candidatul ideal: studii medii, scoala profesionala de specialitate,curs calificare; experienta in domeniu minim 2 ani; responsabil, ordonat, eficient, practic;

Responsabilitati/Beneficii: descarca materia prima (carcase de porc, vita, manzat, miel) si celelalte produse de origine animala ce tin de raionul macelarie si le depoziteza in camera de refrigerare; preia carcasele de porc si de vita din depozitul frigorific, pentru a fi prelucrate; degreseaza carcasele de porc; defalca in piese mici carcasele de porc si de vita; dezoseaza piesele mici (scot oasele din carne, pulpa antricot etc.); transeaza carnea, rezultata dupa dezosare, pe sortimente si grupe de muschi; fasoneaza si portioneaza sortimentele si grupele de muschi rezultate din transare si sorteaza carnea pe calitati;

Descrierea companiei: companie de retail, parte a grupului international Groupement des Mousquetaires, prezenta pe piata romaneasca cu 11 supermarketuri. Oferim pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra intr-o companie in continua dezvoltare, impreuna cu o echipa tanara si dinamica.

Inapoi la articol