Vladan a demisionat de la sefia OPSPI, deoarece nu este "compatibil" cu noul guvern

Vladan a demisionat de la sefia OPSPI, deoarece nu este "compatibil" cu noul guvern

Seful Oficiului Participatiilor Statului si Privatizarii in Industrie (OPSPI), Florin Vladan, a demisionat, luni, deoarece nu este "compatibil" cu noul Guvern.

"Nu sunt compatibil cu noul Guvern", a declarat Vladan pentru Mediafax.

Vladan a fost numit la conducerea OPSPI, aflat in subordinea Ministerului Economiei, in decembrie 2011.

Personalizate pentru tine