Locuiesc in Sectorul 6 de multi ani si am asistat de-a lungul timpului la multiple modificari peisagistice, unele cu sens, majoritatea fara niciun beneficiu pentru locuitori. Niciodata insa Sectorul 6 nu s-a aflat atat de rau sub asaltul primariei ca in acest an.