Mai multi telespectatori ne-au semnalat, inca de la primele ore ale diminetii, ca stau iar in frig.
Potrivit unui comunicat al Companiei Municipale Termoenergetica Bucuresti, furnizarea agentului termic a fost oprita in mai multe zone din Sectoarele 2 si 3, pentru remedierea unor avarii aparute in reteaua de termoficare.
In noaptea de joi spre vineri, o conducta de apa s-a spart pe bulevardul Ferdinand. In imaginile trimise de telespectatori se vede cum balteste apa pe strada. Un incident similar, tot pe bulevardul Ferdinand, a avut loc in urma cu 3 luni.
Citeste materialul integral pe Digi24.ro.