Noua lege a turismului ii va sanctiona pe cei care isi deschid hotelurile doar in varf de sezon
Ministrul Turismului, Elena Udrea, a declarat ca noua lege a turismului va oferi facilitati investitorilor si ii va sanctiona pe cei care isi deschid hotelurile doar in varful de sezon.