Petrom si Romgaz vor contribui la Fondul Social de Gaze cu 172 mil. lei
Petrom si Romgaz au semnat cu Guvernul Romaniei un protocol care reglementeaza participarea acestora la Fondul Social de Gaze pentru anul 2008 cu 172 milioane de lei, din care 80 de milioane de lei re...