FOTO | Captură ANAF: Fiscul a pus mâna pe 6 kilograme de aur fără acte - Poza 6
06 Martie 2026
Inspectorii ANAF Antifraudă București au confiscat, la sfârșitul lunii februarie 2026, aproximativ 6 kg de aur și diamante, în valoare totală de 3,7 milioane lei, în urma unor verificări realizate la o societate comercială din județul Călărași. De asemenea, inspectorii au dispus confiscarea unor încasări și aplicarea unor amenzi în valoare totală de 18.000 lei.