Numarul de masini in crestere in Bucuresti si „nepasarea” soferilor ii lasa pe pietoni fara trotuare si ii forteaza sa mearga pe carosabil. EVmarket.ro a surprins cateva fotografii in Bucuresti cu masini parcate neregulamentar pe trotuare.
Amenzile depasesc 700 de lei. In curand se vor ridica masinile care blocheaza accesul pe trotuare.
Cititi mai mult pe EVmarket.ro.