Boti: “De multe ori în events la noi se face managementul sărăciei”

Boti: “De multe ori în events la noi se face managementul sărăciei”

Lorand Balint (Boti) - strateg în comunicare, manager la Publicis Sport, fost director de marketing la Comitetul Olimpic Român sau Federația de Handbal - unde a pornit (printre alte proiecte) handbalul Sport național . Boti considera că BTL-ul are un viitor fain și că are nevoie de oameni potriviți acestei industrii solicitante și dinamice.

Personalizate pentru tine