iPhone 3G, pe piata din Statele Unite incepand de vinerea aceasta
Apple lanseaza vineri, 11 iulie, noul iPhone 3G, in parteneriat cu AT&T. Prima tara in care va fi scos pe piata gadgetul mobil este Statele Unite. Marea Britanie o succede, pentru ca in alte tari,...