Blocul ARO, prima clădire modernistă din Capitală, va intra în reabilitare
Blocul Aro, prima clădire modernistă din Capitală, va intra în reabilitare și consolidare. Anunțul a fost făcut de edilul Nicușor Dan, pe pagina sa de Facebook.
Problemele curente ale societății românești, măsuri civice și proiectele comunitare analizate din perspectiva impactului lor asupra calității vieții și coeziunii sociale.