12 / 13

Prieten/prietena flasher

Site: Myjob;

Companie: Tripmedia Dezvoltare;

Responsabilitati: cautam prieten/a care sa posede urmatoarele calitati: sa insiste sa vorbeasca doar in ActionScript 3.0; sa prezinte noţiuni de baza in ceea ce priveste OOP; sa stie ce poate face Adobe Air pentru desktop/mobile devices; sa ne poata misca sufletele cu animatiile create in Flash Professional;

Cerinte: daca ar fi destul de dragut/a sa posede si urmatoarele calitati ar fi candidatul/a perfect/a pentru cel mai bun prieten/a: sa ii placa activitatile fizice cum ar fi: Fifa 11 pe Wii (sau Wii tenis); sa ii placa monitoarele de 26″ si birourile din sticla; sa vina de acasa cu colectia de muzica pe care o vom integra in playlistul nostru conectat la o statie 5+1;

Beneficii Oferite: noi suntem o echipa tanara- fiindca ne-am apucat de mici, cam acum 6 ani, dinamica- fiindca miscam mult din mouse, entuziasta – fiindca bem cafea de la cafetiera proprie, devreme acasa – programul e de la 9 la 6, cu pauza de masa o ora petrecuta in general la restaurantul de la etajul 6. Noi dam la schimb un loc la noi pentru care primesti si bani si pe noi ca prieteni.

Inapoi la articol