3 / 13

Primari si consilieri locali

Site: eJobs;

Compania: Partidul Forta Civica;

Candidatul ideal: partidul nostru spijina persoanele serioase, motivate, cu stapanire de sine, care au incredere in fortele proprii, care stiu ce vor, care vor sa faca ceva pentru ei dar si ceva pentru cei din jurul lor si care s-au saturat de viata care o duc si vor sa faca ceva s-o schimbe;

Responsabilitati/Beneficii: functiile de primar si de consilier intr-o primarie presupun sa cunosti nevoile si necesitatile orasului si a oamenilor pe care ii reprezinti, sa nu uiti cine te-a ales si sa faci in asa fel ca viata ta buna sa fie si viata lor mai buna. Presupune munca de teren, de cunoastere a oamenilor si dezvoltarea proiectelor necesare sectorului si orasului;

Descrierea companiei: Partidul Forta Civica este un partid nou care doreste ca sa aibe in randurie ei oameni capabili dar si responsabili, generosi,onesti, inimosi ca sa poata sa schimbe pe cei care ne conduc cu alti oameni dintre cei care veti trimite CV dumneavoastra la adresa de e-mail fortacivica01@yahoo.com.

Inapoi la articol