Începe colectarea gratuită a brazilor de Crăciun în București. Dar numai în anumite sectoare
Primăriile sectoarelor 2 şi 3 anunţă că operatorii de salubritate din cele două unităţi administrative vor colecta brazii de Crăciun şi fac apel la cetăţeni să nu-i arunce la întâmplare.