Daniel Băluţă: O nouă stație de metrou va fi funcțională în curând. Ce beneficii va aduce extinderea magistralei M2
Staţia de metrou Tudor Arghezi va fi funcţională în prima jumătate a anului viitor, a declarat primarul Sectorului 4, Daniel Băluţă.
Problemele curente ale societății românești, măsuri civice și proiectele comunitare analizate din perspectiva impactului lor asupra calității vieții și coeziunii sociale.