Autoritățile reintroduc restricții în două localități unde a crescut numărul infectărilor cu coronavirus
Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Bistrița-Năsăud a decis introducerea de restricții în localitățile Spermezeu și Șieuț, unde incidența cumulată a cazurilor de îmbolnăviri cu Co-vid 19, în...