Guvernul dă undă verde la angajarea de medici și asistenți medicali în școli, în încercarea de a controla epidemia de coronavirus
Guvernul dă undă verde la angajarea de medici și asistenți medicali în școli, în încercarea de a controla mai bine răspândirea coronavirusului în țara noastră. Decizia vine după ani de zile în care as...