Angajatorii primesc bani dacă angajează anumite tipuri de șomeri. Guvernul a deblocat subvențiile acordate
Guvernul României a suplimentat bugetul asigurărilor sociale de stat, al ANOFM respectiv agențiilor județene pentru ocupare a forței de muncă. Astfel, angajatorii vor primi sumele restante pentru subv...