Ministrul Educației: Am putea recupera orele de curs pierdute în zilele de sâmbătă
Toate școlile vor face ore remediale cu elevii în semestrul II, față în față, după orele de la clasă, iar elevii și profesorii ar putea fi chemați la școală și sâmbăta, a anunțat ministrul Educației....