Românii țin 65 de miliarde de lei în casă „la depreciat”: se tem că dispare cash-ul, iar politicienii fac „hora conspirațiilor”
Românii au peste 65 de miliarde de lei de lei ținuți ”la saltea”, în ciuda faptului că valoarea reală a acestora scade pe zi ce trece din cauza inflației. Purtând o rană încă deschisă a „economisirii...