Ciolacu: Creșterea pensiilor nu e pomană, este un drept
Preşedintele PSD, Marcel Ciolacu, a declara că "este normal să se mărească pensiile", menţionând, totodată, că este un drept al pensionarilor, şi nu o "pomană".
Problemele curente ale societății românești, măsuri civice și proiectele comunitare analizate din perspectiva impactului lor asupra calității vieții și coeziunii sociale.