Georgescu, BNR: A fi de stanga este un anumit mod de a simti, gandi si trai
Prim-viceguvernatorul BNR, Florin Georgescu, apreciaza ca apartenenta la un curent politico-ideologic nu este usor de calificat, sau tot timpul doar o optiune rationala, explicand ca a fi de stanga re...