Ministrul Energiei: Vom avea un miliard de metri cubi de gaze în plus în 2022
România va avea gaze naturale şi din alte surse iarna viitoare, inclusiv din Marea Neagră, iar începând de anul acesta vom avea un miliard de metri cubi de gaze în plus, a anunţat ministrul Energiei,...