Protecţia Consumatorului a amendat cu 14.000 lei o firmă din Constanța care a vândut mâncare expirată
Administratorul unui magazin şi al unei unităţi de alimentaţie publică din localitatea constănţeană Băneasa a fost amendat cu suma totală de 14.000 de lei, iar activitatea localului unde se prepara mâ...