Urşii terorizează de o săptămână angajaţii și pacienții unui spital din Neamț
Urşii terorizează de mai bine de o săptămână angajaţii şi Spitalului de Pneumoftiziologie din Bisericani - comuna Alexandru cel Bun, animalele făcându-şi simţită prezenţa în fiecare seară, câteodată c...