Un bărbat din Arad a primit amendă de 100.000 lei pentru că avea în mașină peste 400 de pachete de țigări
Un bărbat din Arad a fost amendat cu 100.000 de lei de către poliţişti, după ce a fost prins în trafic că avea în maşină 430 de pachete de ţigări de contrabandă, care ar fi putut fi vândute cu 7.000 d...