Concedieri la KLM: 250 de angajați vor fi trimiși acasă. Măsura are ca scop reducerea cheltuielilor
Compania aeriană olandeză KLM a anunțat că va trimite acasă 250 din angajații de la birouri, reducerea numărului de posturi neoperaționale venind în contextul unui plan de reorganizare și economii anu...