Marcel Vela a transmis un mesaj „pentru clanurile de interlopi și răufăcători": Suntem cu ochii pe voi!
Ministrul de Interne, Marcel Vela, a transmis un mesaj prin care încurajează românii să aibă încredere în instituțiile statului cu atribuții în combaterea criminalității, despre care spune că lucrează...