Orban: DSP-urile vor emite decizii în cazurile românilor externați sau care nu s-au internat
Premierul Ludovic Orban a declarat că în cazul celor peste 4000 de cetăţeni români care, fie au ieşit la cerere din spital înainte de a fi vindecaţi, fie au fost diagnosticaţi pozitiv şi nu s-au inter...