AFEER despre noua OUG pe energie: Furnizorii vor avea pierderi chiar de la emiterea facturilor
Furnizorii de energie vor avea pierderi chiar de la întocmirea facturilor, întrucât preţul stabilit prin noua ordonanţă de compensare a facturilor este mai mic decât costurile companiilor, se arată în...