Spaniolii își abandonează acum câinii. În pandemie i-au folosit pentru a ieși din case
În Spania, animalele de companie, mai ales câinii, au fost folosite ca un simplu instrument în timpul carantinei. Pentru că în această perioadă spaniolii puteau ieși din casă doar pentru cumpărături e...