Trei din zece români câştigă mai puţin, în medie, cu 30% decât anterior pandemiei Covid-19
Trei din zece români declară că le-au scăzut veniturile în perioada pandemiei de Covid-19, pierzând aproape 800 de lei din veniturile lunare, conform unui studiu iSense Solutions, citat de Agerpres.