Klaus Iohannis: Dacă situaţia se va înrăutăţi şi datele vor arăta un număr galopant de infectări, nu voi ezita să declar din nou stare de urgenţă
Preşedintele Klaus Iohannis le-a mulţumit românilor pentru "sacrificiile" făcute în starea de urgenţă ca urmare a epidemiei de COVID-19. De asemenea, acesta a precizat că dacă nu se vor înregistra îmb...