VIDEO. Premierul Ludovic Orban a fost la terasă în Centrul Vechi și s-a întâlnit cu Nicușor Dan
Premierul Ludovic Orban a ieșit în Centrul Vechi al Capitalei, sâmbătă după-amiază, în primul weekend de relaxare cu terasele oficial deschise. Șeful Guvernului era însoțit de mai mulți dintre colabor...